Güzeltepe Hukuk Kurumsal

GÜZELTEPE HUKUK KURUMSAL

Güzeltepe Hukuk Bürosu

GÜZELTEPE HUKUK BÜROSU HATAY'IN İSKENDERUN İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

 Hukuk büromuz, yasal düzenlemeler doğrultusunda müvekkillerimizin dava ve icra takiplerinin

titizlikle ve hızlı bir şekilde takip edilmesi ve lehlerine sonuçlandırılmasını hedeflemektedir.

Bunların yanı sıra hukuki danışmanlık kapsamında da hizmet veren büromuz tarafından danışmanlık kapsamında

yapılan tüm işlemler hukuksal açıdan titizlilikle denetlenmekte, böylece öngörülemeyen hukuki olumsuzluklar konusunda müvekkillerimiz bilgilendirilmektedir.

Vizyonumuz

Güzeltepe Hukuk farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine  tüm işlemleri, hukuksal açıdan titizlilikle denetlenmekte, böylece öngörülemeyen hukuki olumsuzluklar konusunda bilgilendirilmektedir.

Güzeltepe Hukuk Bürosu

Misyon

Sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Güzeltepe Hukuk Bürosu

Teknoloji

Günümüzde, özellikle bilişim teknolojisini yaptığı işe entegre etmeyen bir avukatlık bürosunun gerçek anlamda verimli çalışması bize göre imkansızdır. Bu nedenle büromuzda teknolojiye ciddi anlamda yatırım yapılmış olup, iş süreçlerinin mümkün olan en hızlı ve hatasız şekilde sonuçlandırılması için gerekli donanımsal ve yazılımsal tüm altyapı tamamen kurulmuş durumdadır.

Güzeltepe Hukuk Bürosu

IOS ve Android Marketlerden Uygulamamızı İndirebilirsiniz.


Ödeme Alan Bilgisi

Online Ödeme

Müvekkil Masa Üstü Setup

Müvekkil Masa Üstü

Setup Rar

IOS ve ADROİD UYGULAMAMIZ

İndir